Tv Mini

Shitet nga: Besnik 19 Krr 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv mini 7 '' i ardhur nga zvicra.. Lidhet me Canon dhe te gjitha kamerat tjera ..
Gjithashtu montohet ne kran dhe ne kamera tjera.. vjen me te gjitha paisjet si ne foto..
Paisja eshte e re..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim