Tv PLAZMA *** Urgjentisht ***

Shitet nga: Xxx 29 Jan 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv i ardhur nga Zvicra, pak i perdorur. Me nje rezolucion te bukur , dhe me qmim te arsyeshem

42inq - madhesia

+386 49 176 715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim