Tv RCA

Shitet nga: Ibrahim 18 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shesē tv RCA i ardhur nga Kanada🇨🇦 .
Tv ēshtē nē gjendje tē rregullt
Presē blerēs serioz./
Mund tē mē kontaktoni edhe nē Viber:
+37745331977
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim