Tv SAMSUNG

Shitet nga: Sami ukshini 23 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv samsung ne gjendje te mir , qmim i lir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim