Tv Samsung 32

Shitet nga: Kushtrim 21 Shk 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shese samusung tv 32 inq shume pak i perdorun me paket dhe me liber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim