Tv Samsung 50 Inch

Shitet nga: samsung 06 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes televizor Samsung 50 inch ekranin. Televizori osht i ardhun nga CH osht ngjendje perfekte pune, si dhe i ruajtur. Per me shume info kontakto 044-341-496.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim