Tv Samsung dhe Tv Lg

Shitet nga: Besi 15 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 2 Tv Samung the Tb Lg te 2 tv jan ne gjendje te regullt,dhe punojn shum mir


Qmimi Tv Samsung 35€
Tv Lg. 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim