Tv flat aksion

Shitet nga: Meti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   95 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv plazma osht ne gjendje shum te mir pune e shes se nuk e perdori kontakt edhe ne viber njejti numer

Kjo ofert vlen 3 dit per ma lir mos thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim