Tv grundig

Shitet nga: Per tv 12 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv grundig ne gjendje shume te mire 30 inch, me telekomande. Çmimi 60 euro. Kontakt viber: 049717748 ose 044717748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim