Tv philips A66cm

Shitet nga: Basri SInani 12 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Eshte ne gjendje te rregullt.Per me shum me kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim