Tv pllazma

Shitet nga: Cami 28 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Televizor samsung pllazma, i prisht,te mjeshtri se kom pas, kallet bon sllou moshn foton jo mir, pr momentin qmimi 110€ me ba me nreq qmimi osht tjeter sepse ky tv u ble 1120€ i ri nzvicrr, po se kom qu me nreq se um ka arrdh tjeter hala ma i mir ma pllazma hala haha e spom duhen dy qata, um kan thon qe nreqet, senin e kqyr mir e merr edhe bye bye ski pun me mu ma, e nreq se nreq sa tbahet a pun pr ty ma shum se 200€ st'hyp,ja vlen me nreq se asht i mir po mu mu ka prish se fmia i kan ra grusht qata fmi t'fort a hahaha ajt kaloni mir pra, pr me nrru skam me qka krejt i kom po me noj tablet qe bon muj me nrru ajped qaty jav kisha lon fmive se edhe ajfonin po ma grushtojn qashtu :D ajse klm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim