Tv samsung 127 cm plasma

Shitet nga: Berisha 11 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv samsung 127 cm diaginale i ardhur per zvicres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim