Tv

Shitet nga: N.p.t,,Labinoti'' 18 Gsh 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv komjutera monitora e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim