Veltech Televizor Plazma

Shitet nga: Ardian Ramizi 14 Pri 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv shum shum pak i perdorur.
madhsia e ekranit 80x50 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim