shes

Shitet nga: latif 21 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes TV shum te mir shum pak inperdort..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim