shitet televizori grundig ne gjendje te mir shiten

Shitet nga: jetush fejzullahu 13 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shiten tv ne gjendje prefekte shiten urgjen qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim