tavolina komoda

Shitet nga: komod 26 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
te perdorta por ne gjendje te mir .
tavolina pa xham 20e
komoda e bungut 30 fix ma lir mos thir
e zeza 20e
e kafta komt i palohen 20e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim