televizor

Shitet nga: xx 08 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
nuk ka asnje defekt
punon shum mir
kontakt nviber:+37749293917

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim