televizor BEKO

Shitet nga: xx 06 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
punon shum mir nuk ka asnje defekt
firma beko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim