televizor samsung

Shitet nga: afrim 01 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor samsung i perdorur ne gjendje te rregullt
+37744320172
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim