Dvd gording slim

Shitet nga: Meti 30 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
Osht shum e mir e ka vendin mu lidh edhe me kompjuter me monitor ka radio pranon gjitha dhojet e dvd punon perfekt digitron nuk ka po puon me universal pa problem

Kontakt edhe ne viber njejtin numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim