Xhirime Profesionale Full HD

Shitet nga: Agon Ajeti 13 Pri 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
Xhirim Profesisonal të ahengut tuaj me kamerat më të përsosura . Xhirime të Dasmav , Fejsave ,Synetive,Kanagjegjeve, etj
Photoshooting ,Montazha,Xhirime me Kran
Xhirime me 1 ,2,dhe 3 kamera
ME QMIME TE VOLITSHME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim