Propellera Fiber Carbon per DJI Phantom

Shitet nga: Irfan Jashari 02 Maj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Propellera Fiber Carbon per:
DJI Phantom 2,
DJI Phantom 2 Vision
DJI Phantom 2 Vision plus
DJI Phantom 3 Standard-Proffesional

Për të gjitha llojet e DJI Phantom.
Propellerat jan te gjitha te reja,paketimi permban 2 cope Propellera,ndimon per ruajtjen e stabilitetit dhe fluturim pa dridhje.Jan me te forta dhe te garantuara per 5 here sa te vetat plastik.

Dy copa kushtojn 11 Euro (5.50 1 cope),4 Copa 22 Euro.
Sasia e limituar.
Cmimet jan fikse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim