Aparat dhe video camera

Shitet nga: Faruk 12 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Video camera
Aparat
8 x digital Zoom
IVL DV 11
mpeg 4
music
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim