Canon proffesional s5is bej dhe ndrrim

Shitet nga: Fitim 26 Shk 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shes canon S5 IS e kam pru nga gjermania bej dhe ndrrim me Galaxy ose iPhone me laptop ose pc quad core na kontaktoni ne ne whatsapp ka bateri normale dmth si te orav 4 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim