KAMER SONY AX2000E FULL HD

Shitet nga: gazi 16 Krr 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
SHUM PAK E PERDORUR SIKUE E RE MUNDENI ME ARDHE ME KQYR ME PROVU FOTO JAVE QOJ ORIGJINALE

VJEN MA ADAPTER ME 2 BATERI NJE E MADHE 970 DHE NJE 570
DHE 1 QIP 32GB SD NJE QANT
Kontakti dhe ne viber +377 44 211 772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim