Kamer Panasonic.Urgjent

Shitet nga: valon 31 Mar 03:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shes kameren Panasonic siq shihet edhe ne foto osht e mir per ingjizime.vjen me kabell per Pc dhe Adapter
Mund te shkruani edhe ne Viber +377 44 368 702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim