Kamera HD Tasscreen

Shitet nga: AL.... 16 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera HD tasscreen e ngjashme me Goproo. Perdoret zakonisht per video me Motorra ose Bicikleta etj.... Video perfekte si dhe Foto shum t pasterta e ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim