Kamera JVC

Shitet nga: Leutrim 01 Sht 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shitet Kamera JVC , kamera eshte e re dhe posedon te gjtha pajisjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim