Kamera dhe Alarme

Shitet nga: Pajtim 31 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Bëjmë Shitjen dhe montimin e Kamerave digjitale me IP, si dhe Alarmeve në tërë Kosovën, mundësitë e kamerave janë të ndryshme, Stabile dhe Lëvizëse që mund të shikohen në TV apo në Telefon në cilin do vend që të gjindesh,
Alarmet kundër vjedhjes kanë mundësinë që të vendosim me kabell si dhe pa kabell (Wireless) që të thërrasin në Telefon kur lëshohet Alarmi si dhe ka mundësinë që të aktivizohet me tlekomand.
Për informata: Tel / Viber: 044-441-868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim