Llaptopa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Npt,,Labinoti 21 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shesim llaptopa komjutera me qmime shum te mira me shumic dhe me pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim