Sony /ndrrohet me iphone 4s shtoj pare

Shitet nga: Sony 15 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Sony MHS-TS20
Shes Sony Bloggie Touch Camera, 4-Hour (Black)
Screen Size: 3"
Touch screen
Image Stabilization: Yes
Digital Zoom: 4 x
Video Resolution: 1920 x 1080
8 GB te mbrendshme inxhizon Full HD video 4 ore
HDMI
12.8 MP kameren
Eshte kamere shum praktike me kualitet t e lart te inxhizimit dhe te fotove
Fotot jan origjinale kamera eshte e re pa perdor,
ndrrohet edhe me ndonje iPhone 4s duhet ne jet ne gjendje Te rregullt shtoj pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim