Sony Bloggie MHS-TS20

Shitet nga: sony 11 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video kamera
Shes video camer digjitale Sony Bloggie MHS-TS20
8gb memorje interne si dhe kameren 12mp per foto
inxhizon 4 ore full HD
eshte i ri pa perdor dmth ne kuti,
120 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim