Alarma

Shitet nga: Gezim 01 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shiten mbi 1000 Alarma te cilet vendosen ne Dyer apo Dritare dhe jan ne gjendje te rregullt. Alarmat jane prodhim zvicrran dhe jan te pa perdorur. Per me shum Informata lajmrohuni ne numrin tim te telefonit 04957139.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim