Kablla për kamera BNC, 5m nga CH 300c

Shitet nga: Beqir Beqiri 11 Shk 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Te pa perdorura cmimi 2.5€ per copë. Fixx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim