Kamerë per vetur

Shitet nga: yll 17 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamerë per vetur 1920x1080 rezulucioni , Night vision , mund ta perdorni jo vetem ne vetur por edhe per tjera gjera.

Item Type:
Car DVR
Brand Name:
Digital Boy
Interface:
AV-Out,USB2.0
Car Maker:
Audi,BMW,Chevrolet,Chrysler,Ferrari,Volkswagen
Video Format:
MOV
GPS logger:
None
OSD Language:
Chinese (Simplified),Chinese (Traditional),English
Display Size:
2.7"
Chipset Manufacturer:
Novatek
View angle:
140°
Pixels:
500Mega
Video Code:
H.264
Battery:
Built-in
Camera Resolution:
1920x1080
Special Features:
Cycle Recording,Digital Zoom,G-sensor,Led Display,Motion Detection,Night Vision,SD/MMC Card,Time&Date Display
Frames Per Second:
30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim