Kamera dhe Alarma te siguris ne menyr profesional

Shitet nga: agron 04 Tet 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
bejme montimin, servisimin dhe mirembajtjen e kamerave dhe alarmave te siguris ne te gjith kosoven. Pronar Agron Zeqiri.. emri i firmes LEDION Security .. per me teper kontaktoni ne numrin e telefonit +377 45 633 091 ose edhe ne Facebook.. https://www.facebook.com/Ledion-Security-452914274880968/timeline/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim