Kamera te Sigurise - Alarma jemi me te liret HO..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: home security 03 Gsh 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
RISI RISI
JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE

Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Interfona videofona etj,


HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

Nr.Kontaktit / 049 556 242... Viber +37744953797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim