Kamera te Sigurise - Alarma jemi me te liret ne ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: home security Me te LIRET ne Tregun Tone 03 Gsh 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
HOME SECURITY

RISI RISI jemi me te liret ne tregun ton sa i perket Kamerave dhe Alarmave


RISI RISI


Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj,

JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

Nr.Kontaktit / 049 556 242... Viber +377 44 953 797
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim