Kamera vezhguse

Shitet nga: Koacomputers 25 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shesmi dhe kryjm montimin e kamerav ne gjdo qyter apo komunen e juaj mundeni te na kontaktoni ne nr 049 600 867 ku mundem tjuv informojm per gjdo detaje per qmimin qe ju kunvenon juve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim