Me baterija kamere TROPHY HD MAX - 5MP

Shitet nga: www.blej24.com 06 Krr 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

371 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamere TROPHY HD MAX Widescreen - 5MP Me IR te fshehur Kete artikull mund ta keni vetem me porosi! Kamere vezhguese me rezulucion HD, kompakt, robust dhe e shpejte. Te kjo kamere nuk vrehen dritat Infra te kuqe gjate nates. Ne kete menyr e pershtatshme per inqizime pa u vrejtur. Inqizime me rezulucion gjate dites dhe nates. Zgjedhni ne mes te 1 - 3 fotografiave gjate aktivizimit ose inqizimit deri ne 60 sekonda, respektivisht te dyjat. Me lithium bateri sipas prodhuesit mund te jete ne perdorim deri ne 9 muaj. Per vezhgimin gjat nates eshte i paisur me LED Infrakuqe deri ne 15 metra largesi. I integrum senzori i levizjes, shume i shpejt gjate aktivizimit, 5MP te vertet Ne paketim jane : Kamera, Rrypi USB ,TV Kablla si dhe Manuali Kodi i produktit: F135171 Image Sensor 5 Megapixel Color CMOS Maximum Pixel Size 3264x2448 (8MP) Lens F = 3.1; FOV=50°; Auto IR-Cut-Remove (at night) IR-Flash Range Selectable (Low/Med/High), up to 60’(19m) on High Display Screen Std B&W Display: 24x32mm(1.5”) ; Color Display (Model 119577 only): 32x42mm (2.4”) Memory Card SD or SDHC Card, Maximum capacity 32GB Internal RAM 32MB Picture Size 8MP = 3264x2448; 5MP = 2560x1920; 3MP = 2048x1536 Video Size 1280x720 (widescreen), 640x480 (fullscreen), or 320x240 (fullscreen) pixels per frame at 20-30 fps (Day) / 15-20 fps (Night) PIR sensitivity Hyper PIR with 4 sensitivity settings: Low/Normal/ High/Auto Operation User selectable: 24 Hour, Day only, or Night only (based on ambient light level) Response Time 0.6 second Triggering Interval 1 sec. - 60 min. programmable Shooting Numbers 1— 3 programmable Video Length 5-60sec. programmable Power Supply 8x (119537/119547) or 12x (119576/119577) AA batteries recommended, 4xAA as emergency power Stand-by Current < 0.2mA (<7mAh/day) Power Consumption 250mA (+1300mA when all LEDs fire) Night Vision Shutter Speed User selectable (High/Med/Low)-affects night (NV) photos/videos only Interface A/V out (NTSC/PAL); USB; SD card holder; 6V DC external Security Strap; ¼-20 attachment Operating Temperature -20 - 60°C (Storage temperature: -30 - 70°C) Operating Humidity 5% - 90%

___________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim