Ore me kamer te fshehur

Shitet nga: Kadri 05 Dhj 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   75 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shes ore me kamer te fshehur me 8 gb memorje qe mund te perdoret edhe si usb,e pa pershkueshme nga uji.identike siq e shihni edhe ne foto,
Ky produkt është i pari qe ju mund të xhironi me cilësi të lartë video, duke marrë fotografi me cilësi të lartë dhe audio. I thjeshtë në përdorim, dizajn elegant, mase e vogël, është i lehtë për të kryer veprimet dhe ka kualitet te larte te videos.

Kemi edhe paisje tjera si:
kimik me kamer,
ore tavoline me kamer ,
syze me kamer,fshehura
qels te kerrit me kamer,
paisje per pergjim me karte te telefonit,
si dhe shum lloje tjera te paisjeve per pergjim.etjSi dhe bejme implementimin e kamerave ne vende te fshehura sipas deshires se klientit
shembull: ne mur,ne pasqyre,ne ore muri etj.....

Kamer e fshehur
hiden
Ore me kamer,
ora,
kamera te fshehura,
video kamer,
ore dore me kamer,
spy kamera,
spy camera,
kamer fsheht,
kemer me wifi qe lidhet me telefon android dhe iphone
etj,te,ore,fshehur,
fsheht,hiden,hidden
Keyword: iphone,htc,nokia,samsung,sony,kamera,kamer,telefon,telefona,video,video lojra,gadgets,spy,hiden,fsheht,msheft.fsheht,fshehe,kels,telefon,iphone 6,samsung,samsung galaxy 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim