Sony HXR-NX5U NXCAM Profession

Shitet nga: gazi.j@hotmail.com 28 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera eshte shum pak e perdort pa asnje gervishje

sikur e re me gjitha paisjet percjellsje me migrofon

me qant 2 bateri

Full HD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim