kamer shtepiake

Shitet nga: B.S 06 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim