Alcatell One touch 2015

Shitet nga: Afrim 10 Krr 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Alkatell one touch 2015 .

Telefoni eshte i ri dhe ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim