Iphone 4 Full Unlock 16 G

Shitet nga: F Dubova 10 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Iphoni 4 16 G 140euro punon shume mire ka folije mbrojtse para dhe mbrapa boj ndrrim ky qmim vlen vetem me pare
info 044156373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim