3G router

Shitet nga: Shpend 03 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
3G Router mundeson Wi-Fi deri ne 8 perdorues kudo qe jeni dhe qe ka sherbim 3G. I pershtatshem per restorane dhe kampingje ne zona jourbane. Eshte i perdorur, vjen me kabell dhe mbushes.

Per me shume info ne e-mail ose ne linku me poshte:http://merlin-digital.com/pocket-3g-router.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim