IPHONE XS GOLD - 64 GB, I RI 🆕

Shitet nga: Lindor Dje 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone XS
Shes iPhone XS GOLD, është i ri, është CE, ende nuk është hapur, e kam pru nga Zvicrra qe dy dite. I kam të gjitha dokumentet që është blerë në Zvicërr.

Ju garantoj që është i ri dhe në gjendje përfekte!!!

Nuk bëjë ndërrim me asnjë telefon, e shes vetem me pare kesh!

Kush është i interesuar me marr, le të më kontakton në nr: 045-527-417
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim