Bass te lidhur me usb

Shitet nga: pimi 06 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
shes bas shum i mir ka ze shum eshte shum i mir ka kabell qe mbushet qanten usbin 8 giga eshte shum i mir
jap edhe diqka ma lir? mos cingerro dhe mos qo sms se skdhej ? krej vjen bashk me qat qmim?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim