Bej instalimin e cydia

Shitet nga: cydia 11 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   3 EUR

Komuna: Gjilan
Bej instalimin e cydia per vetem 3 euro ne te gjitha versionet e ios 7 dhe ios 8 iphone 4 4s 5 5s 6 6+
Per me shume informata me shkruani ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim